Del på
Gato Galactico | GALÁXIA Gato Galactico | GalÁxia
Abonnenter
15,900,000
synspunkter Video
5,860,939,340
Video tæller
2283
Kategori
YouTuber siden
2013
Del det, hvis du kan lide det

Gato Galactico | GALÁXIA YouTube-kanal statistik

Gato Galactico | GALÁXIA
Abonnenter
15,900,000
synspunkter Video
5,860,939,340
Video tæller
2283
Anslået indtjening i de seneste 30 dage
$ 28.6K - $ 172K
0
sidste 7 dage
Abonnenter
100,000
sidste 30 dage
300,000
sidste 90 dage
13,618,509
sidste 7 dage
synspunkter Video
76,331,078
sidste 30 dage
193,283,262
sidste 90 dage
Dato synspunkter Video Anslået indtjening
01.12.2022 Thu +7,782,005 $ 2.92K - $ 17.5K
27.11.2022 Sun +9,079,278 $ 3.4K - $ 20.4K
24.11.2022 Thu +8,765,801 $ 3.29K - $ 19.7K
21.11.2022 Mon +8,002,500 $ 3K - $ 18K
19.11.2022 Sat +9,913,083 $ 3.72K - $ 22.3K
16.11.2022 Wed +12,370,112 $ 4.64K - $ 27.8K
13.11.2022 Sun +11,200,364 $ 4.2K - $ 25.2K
10.11.2022 Thu +9,217,935 $ 3.46K - $ 20.7K
07.11.2022 Mon +6,673,492 $ 2.5K - $ 15K
05.11.2022 Sat +9,192,670 $ 3.45K - $ 20.7K
02.11.2022 Wed +10,442,684 $ 3.92K - $ 23.5K
29.10.2022 Sat +4,492,639 $ 1.68K - $ 10.1K
27.10.2022 Thu +11,421,314 $ 4.28K - $ 25.7K
22.10.2022 Sat +4,311,293 $ 1.62K - $ 9.7K