Del på
iOWNaFERGUSON I Ow Na Ferguson
Abonnenter
213,000
synspunkter Video
158,547,532
Video tæller
2292
Kategori
YouTuber siden
2009
Del det, hvis du kan lide det

iOWNaFERGUSON YouTube-kanal statistik

iOWNaFERGUSON
Abonnenter
213,000
synspunkter Video
158,547,532
Video tæller
2292
Anslået indtjening i de seneste 30 dage
$ 532 - $ 3.2K
778
sidste 7 dage
Abonnenter
2,000
sidste 30 dage
2,000
sidste 90 dage
591,668
sidste 7 dage
synspunkter Video
1,420,069
sidste 30 dage
2,085,173
sidste 90 dage
Dato synspunkter Video Anslået indtjening
18.02.2021 Thu +760,716 $ 285 - $ 1.71K
09.02.2021 Tue +659,353 $ 247 - $ 1.48K
31.01.2021 Sun +665,104 $ 249 - $ 1.5K
22.01.2021 Fri +10,054,644 $ 3.77K - $ 22.6K
03.11.2020 Tue +792,049 $ 297 - $ 1.78K
26.10.2020 Mon +577,068 $ 216 - $ 1.3K
20.10.2020 Tue +751,890 $ 281 - $ 1.69K
12.10.2020 Mon +868,039 $ 325 - $ 1.95K
03.10.2020 Sat +930,607 $ 348 - $ 2.09K
24.09.2020 Thu +614,152 $ 230 - $ 1.38K
17.09.2020 Thu +1,646,209 $ 617 - $ 3.7K
05.09.2020 Sat +950,053 $ 356 - $ 2.14K
28.08.2020 Fri +496,307 $ 186 - $ 1.12K
23.08.2020 Sun +967,657 $ 362 - $ 2.18K